METASHOP si skvěle rozumí také s ERP POS Expert

METASHOP si skvěle rozumí také s ERP POS Expert

V tomto roce uvedla naše společnost na trh efektivní a výjimečný e-shop pro střední a velké firmy pod názvem METASHOP. Jde o standardizované řešení pro všechny, kteří hledají nástroj pro opravdový on-line obchod.  

Nyní METASHOP přichází s variantou, která je v reálném čase propojena s  ERP POS Expert a nabízí zákazníkům uvedeného ERP plnou automatizaci většiny procesů. 

METASHOP si zakládá na tom, že nabízí správu e-shopu přímo  z  ERP, který  již  zákazník zná  a ovládá.  Jde tedy  o  velmi  efektivní  produkt,  který  nabízí vysokou míru automatizace,  je navíc bezpečný a spolehlivý a je vhodný pro jakýkoliv sortiment. Zákazník si může vybrat ze dvou licencí a e-shop může spustit téměř okamžitě.   

Propojení mezi METASHOP a ERP POS Expert je postaveno na principu, kdy veškeré zpracování objednávky se realizuje v POS Expert. Realizovaná objednávka na e-shopu je proto automaticky předána do POS Expert. Zapsány jsou všechny informace potřebné k vyřízení objednávky a vystavení faktury. V POS Expert můžete objednávku v případě nutnosti editovat, upravovat a měnit stav zpracování objednávky. 

Žádná další administrace, žádné přepisování položek s rizikem chyb apod.  Takto efektivní e-shop už osloví leckterého manažera, zvažujícího investice do stávajícího nebo nového on-line obchodu. Kdo by nechtěl sdílet data automaticky a rychle? Objednávka z e-shopu přijde rovnou do ERP, faktura se propíše do účetnictví, ve skladu a v e-shopu i v ERP dojde k aktualizaci. A při vícero pobočkách má firma vždy dokonalý přehled o zásobách. Splněný sen každého správce e-shopu.  

Všechny produkty, které na e-shopu chcete prodávat a všechna jejich data zakládáte a editujete v POS Expert, odtud se přenášejí do administrace e-shopu. 

METASHOP s POS Expert je připraven na obchodování jak s firemními tak i koncovými zákazníky (B2B i B2C). 

METASHOP je pro zákazníka sympatický také tím, že například nemá limit v počtu položek. Klient nemusí přemýšlet, jak za pár let růstu svého obchodu přecházet na jiné řešení. Rychlá implementace u klienta, nabídka dohledových režimů nebo pravidelné testování a optimalizace jen dokreslují, jak komplexní a bezpečné zázemí klient má.    

Na adrese www.metashop.cznajdete kromě podrobnějších informací a kontaktů také například jednoduché porovnání s běžnými a méně efektivními řešeními na trhu. A naše videa můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/channel/UCl3buAYseNToN1lzVHDx4fQ  

METASHOP navazuje na již prověřený produkt, který v roce 2018 zvítězil v soutěži Internet Effectiveness Awards.   

Komentáře

Kdo uvidi vase jmeno Dau Your location informafion

dau account.google.com website URL search internet search google maps YouTube google maps search

Přidat komentář