CIS - téměř 25 let na trhu

Jsme malá rodinná firma, která se od roku 1999 zabývá vývojem a provozem webových aplikací a e-shopů. Naše hodnoty jsou dobrá komunikace se zákazníkem, individuální přístup, zajištění následného servisu a sledování moderních trendů. Sázíme na dlouhodobou spolupráci se zákazníkem a podporujeme jeho růst a rozvoj. 

Naše portfolio zahrnuje od těch nejmenších až po velké e-shopy, které dělají roční obrat přes miliardu korun. Jako příklad můžeme uvést firmu Expedo, která začínala s námi jako menší e-shop s nábytkem a teď je jedním z největších hráčů na trhu. 

V rámci zakázkového vývoje spolupracujeme s firmami s obratem v desítkách milionů korun, ale máme mezi zákazníky i malé firmy, které mají ambice růst. Pokud vyrostou, mohou s námi stále pokračovat a využít naše služby na míru. Pro malé firmy máme produkt METASHOP BASE, který je ideální pro začínající podnikatele, kteří chtějí mít svůj vlastní e-shop bez velkých investic. Pro větší firmy zajišťujeme zakázkový vývoj podle jejich potřeb a požadavků. 

Nejsme jen dodavatelé webových aplikací a e-shopů, ale také partneři našich zákazníků. Chceme jim pomoci dosáhnout jejich cílů a být úspěšní na internetu. Naše práce nás baví a jsme na ni hrdí. Naše úspěchy dokládají ocenění jako firma roku 2021 nebo 4 x titul Shop roku, nebo ohodnocení našeho eshopu pro Bikers Crown jakožto Nejefektivnější e-shop v ČR 

Pracujeme v kanceláři, kde máme přátelskou atmosféru a rádi se scházíme. Home office je pro nás spíše výjimka, nejsme virtuální firma. Máme osobní kontakt s našimi zákazníky i kolegy. 

Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního dodavatele webových aplikací a e-shopů, jste u nás správně. Rádi vám poradíme a nabídneme řešení na míru vašim potřebám. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku. 

Naší doménou jsou E-SHOPY NA MÍRU a velké prodejní portály, které dnes tvoří většinu našich projektů.

E-shopy vytváříme přesně podle přání zákazníka. Sledujeme nejnovější technologické trendy, a proto dokážeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší na trhu. Používáme vlastní technologii CISadmin, která je velmi bezpečná a také velmi propracovaná. Existuje k ní velké množství funkcionalit a je téměř neomezeně upravitelná a kombinovatelná se třetími stranami. Díky tomu dokážeme přijít s řešením i pro rozsáhlé projekty. Máme zkušenosti s napojováním e-shopů na podnikové informační systémy Signys, Helios, Pohoda, POS Expert, atd., na platební brány různých společností, na logistické a dopravní firmy nebo velké obchody (Amazon, Mall...). Pro naše zákazníky je tak snadné spravovat vše z jednoho místa.

Kromě internetových obchodů jsme v minulosti realizovali také rozsáhlé komunitní portály, rezervační systémy či aplikace pro průmyslové a výrobní firmy. 

 Ladislav Groh                 „Zakládáme si na tom, že jsme schopni vymyslet a zrealizovat cokoli, co zákazník potřebuje."

Používáme agilní metodiku vývoje SCRUM. Díky ní vám ušetříme

spoustu času i nákladů na vývoj!

Jaké jsou principy SCRUMu?

 

  • Pracuje se v týdenních intervalech
  • Úzká spolupráce zákazník - vývojář
  • Změny jsou vítány a realizovány ihned
  • Je možné ihned používat již hotové prvky
  • Zákazník platí pouze reálný čas programování

 

Zajistíme bezpečný provoz vaší aplikace na virtuálních serverech v cloudu CIS.

Naše servery jsou umístěny v cloudu CIS (disková pole, storage servery, aplikační servery a další infrastruktura), vše redundantní, zajištěné proti jakémukoliv HW výpadku. Datacentra jsou jištěná proti výpadku elektřiny i připojení na internet. Zálohování kritických dat se provádí dislokovaně. Hardware je ve vlastnictví a správě CIS.

Náš hlavní cluster je v serverovně GTS Datové centrum THP (NIX), Vinohradská 190, Praha 3, přímo na páteřní síti českého internetu. V datacentru je přítomen operátor podpory v režimu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Náš záložní cluster je v serverovně DC6 společnosti Greendata na Praze 6. 

Dohlédneme na bezpečný a neomezený provoz vaší aplikace.

Poté, co vaši aplikaci pustíme do ostrého provozu, budeme dále dohlížet, aby vše fungovalo, jak má. Nabízíme několik variant Dohledu nad aplikací s garantovanou reakční dobou, dostupností aplikace a možností řešit vaše přednostní požadavky mimo běžné postupy. V případě nutnosti jsme připraveni věnovat se vašim požadavkům i mimo pracovní dobu či o víkendech.