20 let na trhu

Společnost CIS byla založena v roce 1999. U jejího zrodu stál Mgr. Ladislav Groh, člověk, kterého nesmírně baví vymýšlet různá řešení a hledat cesty, jak posouvat věci „za hranice možností“. Vystudoval matematicko-fyzikální fakultu a několik let učil na gymnáziu, ale pak pověsil kariéru učitele na hřebíček a dal se do objevování v oblasti IT. Začínal poskytováním internetu a tvorbou webových stránek, postupně pak přišli větší a zajímavější zákazníci a s nimi i první zaměstnanci.

Naší doménou jsou E-SHOPY NA MÍRU a velké prodejní portály, které dnes tvoří většinu našich projektů.

E-shopy vytváříme přesně podle přání zákazníka. Sledujeme nejnovější technologické trendy, a proto dokážeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší na trhu. Používáme vlastní technologii CISadmin, která je velmi bezpečná a také velmi propracovaná. Existuje k ní velké množství funkcionalit a je téměř neomezeně upravitelná a kombinovatelná se třetími stranami. Díky tomu dokážeme přijít s řešením i pro rozsáhlé projekty. Máme zkušenosti s napojováním e-shopů na podnikové informační systémy Signys, Helios, Pohoda, POS Expert, atd., na platební brány různých společností, na logistické a dopravní firmy nebo velké obchody (Amazon, Mall...). Pro naše zákazníky je tak snadné spravovat vše z jednoho místa.

Kromě internetových obchodů jsme v minulosti realizovali také rozsáhlé komunitní portály, rezervační systémy či aplikace pro průmyslové a výrobní firmy. 

 Ladislav Groh                 „Zakládáme si na tom, že jsme schopni vymyslet a zrealizovat cokoli, co zákazník potřebuje."

Používáme agilní metodiku vývoje SCRUM. Díky ní vám ušetříme

spoustu času i nákladů na vývoj!

Jaké jsou principy SCRUMu?

 

  • Pracuje se v týdenních intervalech
  • Úzká spolupráce zákazník - vývojář
  • Změny jsou vítány a realizovány ihned
  • Je možné ihned používat již hotové prvky
  • Zákazník platí pouze reálný čas programování

 

Zajistíme bezpečný provoz vaší aplikace na virtuálních serverech v cloudu CIS.

Naše servery jsou umístěny v cloudu CIS (disková pole, storage servery, aplikační servery a další infrastruktura), vše redundantní, zajištěné proti jakémukoliv HW výpadku. Datacentra jsou jištěná proti výpadku elektřiny i připojení na internet. Zálohování kritických dat se provádí dislokovaně. Hardware je ve vlastnictví a správě CIS.

Náš hlavní cluster je v serverovně GTS Datové centrum THP (NIX), Vinohradská 190, Praha 3, přímo na páteřní síti českého internetu. V datacentru je přítomen operátor podpory v režimu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Náš záložní cluster je v serverovně DC6 společnosti Greendata na Praze 6. 

Dohlédneme na bezpečný a neomezený provoz vaší aplikace.

Poté, co vaši aplikaci pustíme do ostrého provozu, budeme dále dohlížet, aby vše fungovalo, jak má. Nabízíme několik variant Dohledu nad aplikací s garantovanou reakční dobou, dostupností aplikace a možností řešit vaše přednostní požadavky mimo běžné postupy. V případě nutnosti jsme připraveni věnovat se vašim požadavkům i mimo pracovní dobu či o víkendech.