Rozhovor pro CzechIndustry

Rozhovor pro CzechIndustry

V novém čísle časopisu CzechIndustry vyšel rozhovor s našimi kolegy. Řešilo se téma udržitelnosti a rozvoje. Obchodní ředitelka Martina Bradáčová a jednatel společnosti Ladislav Groh uvažovali, zda mohou být softwarové aplikace prospěšné životnímu prostředí, proč CIS zvolila pro svou vizuální komunikaci ledovec a jak koronakrize ovlivňuje chod firmy.

Stali jsme se členy APEKu

Stali jsme se členy APEKu

www.apek.cz neboli Asociace pro elektronickou komerci je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-commerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně.

Vystavovali jsme na Reshoperu

Vystavovali jsme na Reshoperu

30.1. jsme se zúčastnili veletrhu pro e-commerci Reshoper na výstavišti v Praze Letňanech. Věřili jsme, že to je to pravé místo, kde potkat lidi, kteří ocení naše služby - vývoj efektivních eshopů a IT řešení na míru. A to, co se dělo, předčilo naše očekávání.

Oslava 20. výročí založení CIS

Oslava 20. výročí založení CIS

Je to neuvěřitelné, ale je to již 20 let, co Ladislav Groh založil firmu CIS! A to je opravdu pádný důvod k oslavě. Proto jsme dne 19.10. 2019 uspořádali slavnostní večírek. V prostorách nového jičínského hotelu Tammel se linuly swingové melodie a vůně jídel všech chutí. Na večírek dorazilo více než 80 hostů a všichni se dobře bavili, protože...

Teambuilding v Jizerkách

Teambuilding v Jizerkách

Celý rok jsme poctivě programovali a věnovali se zakázkám našich milých zákazníků, a tak nastal čas si trochu odpočinout a stmelit tým. Vyrazili jsme do Jizerek, kde již tradičně obýváme chalupu U Roubíčků.