CIS: Vyhráli jsme - e-shopy bez zbytečné práce

Společnost CIS vyhrála díky naprosto unikátnímu propojení e-shopu se systémem ERP Helios první cenu v prestižní soutěži IEA 2018 v kategorii e-shopů. Porotci na produktu CISu ocenili zejména to, že skutečně přináší svým uživatelům benefity - zbavuje je zbytečné práce, což znamená úsporu času a firemních nákladů.

 

Zakladatel společnosti CIS Ladislav Groh: „Propojujeme nativně a napřímo dva systémy - CISmegashop a Helios, což nám umožňuje vyhnout se řadě problémů s převody dat, které musí v jiných e-shopech řešit přímo jejich pracovníci, mnohdy ručními exporty. Umístění našeho projektu v soutěži IEA nás těší, ale ještě větší radost máme z toho, že umíme přijít s řešením, které naše klienty zbaví velkého množství zbytečné práce a s tím souvisejících nákladů i nároků na čas zaměstnanců.“

 

 

Systém Helios využívá více než 13 000 firem, včetně velkých klientů jako je Seznam.cz, Dermacol nebo ASKO.E-shop oceněný v soutěži není jediný, který jsme už s Heliosem propojili, hodláme v tom pokračovat a naše řešení dále zdokonalovat.

Používáte systém Helios, Signys, Pohoda či jiný informační systém? A víte, jak se zbavit zbytečné práce a dostat se k funkčnímu eShopu?

Kontaktní formulář

Skvělé, ale potřebujeme vědět, kam se Vám máme ozvat. Vyplňte prosím email nebo telefon a my se Vám ozveme. Mimochodem, samozřejmě si tím nefutrujeme databázi, Váš email nebo telefon použijeme jen pro informace o našem systému pro eShopy.

Jo, a ještě Vaše jméno a příjmení, ať víme, jak Vás oslovit

Soutěž IEA je nejvýznamnější českou soutěží ve svém oboru, která hodnotí efektivitu digitálních projektů. Nejdůležitějším kritériem je celkový úspěch projektu porovnávaný s náklady na projekt a vyjádření tohoto kritéria v procentuálním výpočtu ROI (Return on Investment), její výsledky jsou proto důležitým měřítkem pro komerční sektor.

 

Chcete vědět, co je CISmegashop  - klikněte na tento odkaz.

Komerční a průmyslová řešení
cz
800 900 231

Jsme tu pro Vás každý všední
den 8:00 - 16:00 hodin.

Podpořte nás

TELEFON
+420 493 525 315

E-MAIL
info@cis.cz

Volejte zdarma: 800 900 231

JIČÍN
Fortna 43
506 01 Jičín
Česká republika, EU