Virtuální 3D realita

Virtuální 3D realita
  • Web, Windows, Android
  • Motion Capture
  • Rubikon

Pomocí virtuální 3D reality lze integrovat různé typy médií (zvuk, video, flash prezentace apod.) přímo do interaktivní scény. Technologie virtuální 3D reality je rozšířena zejména v zábavním průmyslu, nicméně velmi efektivně ji lze využít i pro webové prezentace (názorné ukázky zboží, virtuální navigace v budovách apod.). Nabízíme tvorbu 3D virtuální reality nejen pro prostředí webového prohlížeče, ale i pro Windows či Android.

Technologie Motion Capture (MoCap) využívá rovněž digitální animaci v zobrazení 3D. Pomocí této technologie je nejčastěji snímán reálný pohyb osob nebo jiného skutečného objektu, který je následně převeden do digitální podoby. Tato technologie je známá zejména z počítačových her, filmů apod.

Technologie virtuální 3D realita a MoCap jsou podporovány všemi hlavními webovými prohlížeči i mobilními aplikacemi. Jejich důležitou výhodou je datová nenáročnost scén, z čehož plynou možnosti využití v rámci širokého spektra platforem.

Jedním ze známých projektů s 3D virtuální realitou, který naše společnost vytvořila, je projekt Rubikon, což je multi massive online virtuální prostředí pro výuku etiky a občanské výchovy na školách.

Komerční a průmyslová řešení
cz
800 900 231

Jsme tu pro Vás každý všední
den 8:00 - 16:00 hodin.

Podpořte nás

TELEFON
+420 493 525 315

E-MAIL
info@cis.cz

Volejte zdarma: 800 900 231

JIČÍN
Fortna 43
506 01 Jičín
Česká republika, EU