Databázové aplikace

Databázové aplikace
  • MySQL, SQLite, MSSQL, Firebird, ...
  • Archivace dat, replikace, Cloud
  • Administrační rozhraní CISadmin

Přestože je používání databází ve webových i desktopových aplikacích již běžnou praxí, tak u velkých projektů je zpracování velkých dat mnohem složitější. Primárně se zaměřujeme na relační databáze MySQL, SQLite, MSSQL či Firebird, ale používáme i NoSQL databáze.

Pro velké klienty jako TOP 09 nebo Motopoint řešíme mnohdy složité databázové operace, které vyžadují velké optimalizace, složité strategie cachovaní a používání replikací. V případě centralizace a archivace měřených dat ve strojírenském průmyslu jsme vyvinuli různé aplikace, které umožňují pracovat s velkými daty, která jsou uložena na serverech CIS nebo na cloudovém řešení Azure od společnosti Microsoft.

Náš sofistikovaný systém CISadmin je možné napojit takřka na libovolnou databázi, protože vše vyvíjíme pomocí abstraktních databázových ovladačů. CISadmin disponuje velmi propracovaným administračním rozhraním, které se přizpůsobuje struktuře a datům databáze a proto je potřeba jen malé množství zásahů programátorů k jeho konfiguraci.

Komerční a průmyslová řešení
cz
800 900 231

Jsme tu pro Vás každý všední
den 8:00 - 16:00 hodin.

Podpořte nás

TELEFON
+420 493 525 315

E-MAIL
info@cis.cz

Volejte zdarma: 800 900 231

JIČÍN
Fortna 43
506 01 Jičín
Česká republika, EU