Nový produkt CIS Business Solution

Nový produkt CIS Business Solution
18.3.2015

Firma CIS uvádí na trh produkt CIS Business Solution. Tento produkt je vhodný zejména pro firmy, v nichž je organizace a plánování práce zapisována ještě do excelu. 

Pomocí CBS budete mít dokonalou kontrolu nad všemi zaměstnanci od docházky až po jejich výkazy práce. Jednou z předností je organizace e-mailů dle zákazníka a projektu.

Ovládání CBS je uživatelsky velice přívětivé. Do programu si zadáte název konkrétního projektu, vyplníte částku, kterou máte se zákazníkem domluvenou, taktéž i termín a už se nemusíte o nic starat. Sám systém Vás emailem upozorní, že se blíží překročení dané částky nebo překročení termínu. Upozornění není pouze emailem, ale také opticky, kdy se řádek s blížící se konečnou částkou nebo termínem zabarví nějakou barvou.

Projekty si můžete filtrovat dle různého nastavení, například dle stavu, zda je už projekt vyfakturován apod…

Ke každému projektu lze vytvořit neomezený počet úkolů, které jednoduše posíláte svým zaměstnancům, nebo si dané úkoly zaměstnanci přeposílají mezi sebou. U úkolu lze nastavit opět termín, počet odpracovaných hodin, částka a mnoho dalších parametrů.

Komerční a průmyslová řešení
cz
800 900 231

Jsme tu pro Vás každý všední
den 8:00 - 16:00 hodin.

Podpořte nás

TELEFON
+420 493 525 315

E-MAIL
info@cis.cz

Volejte zdarma: 800 900 231

JIČÍN
Fortna 43
506 01 Jičín
Česká republika, EU