CISmailing - Aplikace pro hromadnou korespondenci

2.2.2015

Rádi byste rozesílali TISÍCE EMAILŮ denně a nemáte k tomu vhodnou aplikaci? Firma CIS uvedla na trh nový produkt CISmail! Předností tohoto "mailovacího" produktu je nejen rozeslání hromadné pošty, ale také následná analýza rozeslaných emailů.

CISmail Vám odpoví na otázky, kolik příjemců email otevřelo, kolik z nich jich kliklo na odkaz v textu emailu, kolik z nich mělo plnou schránku, nebo na kterou adresu nebyl email doručen z důvodu špatné adresy apod…

V neposlední řadě si můžete do newsletteru nastavit kampaně (utm_ atributy), přičemž se její výsledky projeví v nástroji Google Analytics, který je na CISmail napojen.

Říkáte si, že máte mnoho kontaktů a potřebujete variabilní texty pro jednotlivé kontakty? I tato funkce je v aplikaci CISmail vyřešena! Pomocí zástupných znaků (proměnných) lze do obsahu emailu vkládat i další data kontaktů jako například oslovení a další parametry.

Jistě se ptáte, jak je možné rozesílat tisíce emailů denně? CIS mail je provozován na SMPT serverech CIS umístěných na páteřní síti internetu. Tuto aplikaci využívá například TOP09

Další otázkou může být, jakým způsobem dostanete velké množství kontaktů do této aplikace? Adresy kontaktů lze buď naimportovat z Excelu, nebo použít formulář v odběru novinek na stránkách implementovaný firmou CIS.

Po odeslání newsletteru každý očekává ten nejlepší efekt. Ani CISmail není o tuto funkčnost ochuzen. Jakmile odešlete všechny své plánované emaily, automaticky se Vám na email pošle report o všech odeslaných emailech.

Komerční a průmyslová řešení
cz
800 900 231

Jsme tu pro Vás každý všední
den 8:00 - 16:00 hodin.

Podpořte nás

TELEFON
+420 493 525 315

E-MAIL
info@cis.cz

Volejte zdarma: 800 900 231

JIČÍN
Fortna 43
506 01 Jičín
Česká republika, EU