Tvorba webových stránek

Web Development

 

 

Webová prezentace je pro úspěch firmy v době nových způsobů komunikace naprostou povinností.
Plní nejen funkci prezentační, ale především informativní a při správném nastavení i reklamní a nabídkovou.

CIS Vám může nabídnout kompletní služby; od "wireframe", přes grafický návrh až po finální produkt splňující nejnáročnější požadavky současných trendů.

 

Cenové nabídky a nabízené úrovně pokročilosti webových prezentací najdete zde (pdf, 450 kB)

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Programování webových stránek - co můžeme nabídnout?


Wireframes

"Wireframe" neboli schéma či rozložení stránek, je v podstatě vizuálním průvodcem, který představuje skelet webových stránek. "Wireframe" zobrazuje layout stránky či uspořádání obsahu webových stránek, zahrnující elementy rozhraní a navigační systém. Jinými slovy, zaměřuje se na to, "co obrazovka dělá, ne jak vypadá".

"Wireframe" se zaměřuje na zobrazené druhy informací, rozsah dostupných funkcí, relativní priority informací a funkcí, pravidla pro zobrazení určitých informací a vliv různých scénářů na zobrazení.

 

Mockups

Mockup, či mock-up, je zmenšený nebo plný designový model užívaný pro předvedení a ohodnocení designu. Mock-ups jsou designéry využívány především proto, aby získali zpětnou vazbu od uživatelů. (Tedy určitá maketa softwaru.)

Nejběžnějším užitím Mock-up ve vývoji software je vytvoření uživatelského rozhraní, které ukáže konečnému uživateli, jak software bude vypadat, aniž bychom vytvořili software či základní funkcionality.

 

Design uživatelského rozhraní (UID) a design uživatelského zážitku (UXD)

Design uživatelského rozhraní či inženýring uživatelského rozhraní je design webových stránek zaměřující se na uživatelský zážitek a interakci. Cílem UID je učinit uživatelskou interakci co nejjednodušší a nejefektivnější, ve smyslu splnění veškerých cílů uživatele, což se obvykle nazývá uživatelsky zaměřený design.

Proces navrhování musí vyrovnávat technickou funkčnost a vizuální parametry tak, aby byl vytvořen systém, který je nejen funkční, ale také použitelný a adaptabilní k měnícím se potřebám uživatele.

Design uživatelského zážitku (UXD) je podmnožinou oblasti prožitkového designu, která se týká vytvoření modelové architektury a interakce ovlivňující uživatelský zážitek z používání systému či zařízení. Rozsah oblasti je zaměřen na vliv všech aspektů uživatelské interakce s produktem: jak je vnímán, pochopen a užíván.

 

PSD do HTML/xHTML

Můžete nám také poskytnout soubor s návrhem v jakémkoli formátu:  PSD, GIF, JPG, PNG, TIF, EPS, AI, PDF, BMP atd. a my jej převedeme do vysoké kvality kódů XHTML/CSS. Každý PSD je ručně kódován do XHTML/CSS, kdy kvalita a validita jsou kontrolovány našim expertním QA týmem. Náš kód je vždy platný W3C, kompatibilní s každým prohlížečem a SEO optimalizovaný.

Také můžeme implementovat Vaše návrhy jako skiny, témata a/ nebo šablony pro hlavní CMS systémy.

 

Kompletní služby webového designu

Web design je proces plánování a tvorby webových stránek. Texty, obrázky, digitální média a interaktivní elementy jsou užívány webovými designéry k vytvoření stránky, která je vidět ve webovém prohlížeči. Weboví designéři užívají značkovací jazyk, především HTML pro strukturu a CSS pro prezentaci, stejně jako JAVAscript pro přidání interaktivity, jež je nutná pro tvorbu stránky, která má být přečtena webovým prohlížečem. V konečném důsledku proces webového designu může zahrnovat konceptualizaci, plánování, produkci, post-produkci, výzkum a reklamu.

 

Programování back-end

Nezáleží na tom, na jaké platformě budou Vaše webové stránky vytvořeny, finální produkt bude mít vždy následující vlastnosti:

Spolehlivost
Robustnost
Použitelnost: ergonomika programu
Udržovatelnost: snadnost s jakou může být program modifikován
Účinnost/výkon: množství systémových zdrojů

Můžeme Vám nabídnout kódování na: .NET, PHP, JSON, JavaScript, AJAX, ActionScript, CGI, Delphi, C++, C#, Java, Flash, VRML, XHTML, DHTML, HTML, XML, CSS.

A může být zálohována jakoukoli z následujících databází: DB2, Firebird, Microsoft SQL Server, MySQL,Oracle, PostgreSQL, SQLite. Také můžeme vytvořit aplikace pro Androidy a PDA zařízení.

 

Naši programátoři a designéři pracovali na projektech pro tyto zákazníky:

Team

Sdílet |  
CIS logo
800 900 231
Microsoft Small Business Specialist logo Microsoft Partner logo HOSPODÁŘSKA KOMORA ČESKÉ REPUBLIKE

CIS | Complete Internet Services
Fortna 43, Jičín 506 01 - Czech Republic, EU
Powered by CISAdmin CMS | SEO Rozcestník | Bezvakatalog stránek
© CIS, Complete Internet Services. | Právní ustanovení